REZERWUJ
STREFA INWESTORA

Kazimierz

Krakowski Kazimierz to jedno z najpopularniejszych miejsc w Krakowie. Tętniąca życiem kulturalnym i artystycznym dzielnica, w której na każdym kroku napotkać można odniesienia do historii i kultury.

Kazimierz pod względem liczby turystów konkuruje obecnie ze Starym Miastem. Pod koniec XX wieku dzielnica była zaniedbana, lecz od tego czasu przeszła ogromne przeobrażenie. Wyremontowane synagogi i kamienice, liczne restauracje, kawiarenki i kluby, kultowe festiwale i duch krakowskiej bohemy – nic dziwnego, że przez cały rok Kazimierz tętni życiem i gwarem turystów, którzy przybywają tu zarówno w celach religijnych, jak i czysto rozrywkowych.

Do najważniejszych punktów zwiedzania należą m.in.:

Jeśli zainteresowała Cię ta niezwykła dzielnica Krakowa zobacz koniecznie, jakie apartamenty przygotowaliśmny dla Ciebie w tym miejscu!

Na krakowskim Kazimierzu możesz nocować przy ul. Bożego Ciała - Art Square Fragola zaprasza do kolorowych, energetycznych apartamentów, natomiast przy ulicy Mostowej czeka na Ciebie elegancki, stylowo wykończony Apartament Garnish.

Wolisz apartament w innej części Krakowa? Zobacz, gdzie jeszcze znajdują się nasze apartamenty -> LOKALIZACJE.

Pozostałe artykuły

chevron-down