REZERWUJ
STREFA INWESTORA

Idealne inwestycje

Specjalizujemy się w zarządzaniu inwestycjami na wynajem krótkoterminowy. Nasza oferta obejmuje starannie wyselekcjonowane mieszkania w prestiżowych lokalizacjach Krakowa. Efektowny design, dogodne położenie, znakomite wyposażenie oraz profesjonalna obsługa inwestycji – oto elementy składowe, które przekładają się na Twój zysk z wynajmu.
Przejdź do Fragola Management

Dlaczego my

Nasza marka opiera się na solidnych filarach, które sprawiają, że Goście i Partnerzy obdarzają nas zaufaniem. Gwarantujemy całodobową obsługę, prowadzimy również aktywne kampanie wspierające rezerwacje. Zatrudniamy najwyższej klasy serwis sprzątający i techniczny. Na życzenie zapewniamy wsparcie w zakresie transferów lotniskowych i organizacji wycieczek.
Portfolio
W naszym portfolio znajduje się ponad 100 apartamentów, które wynajmujemy z zyskiem. Inwestycje zawsze optymalizujemy pod kątem oczekiwań Gości.
Know-how
Posiadamy 7-letnie doświadczenie. Stworzyliśmy własny model współpracy, który idealnie sprawdza się w przypadku wynajmu krótkoterminowego.
Profesjonalizm
25-osobowy zespół profesjonalistów, dbających o najwyższy standard obsługi inwestycji – począwszy od kwestii administracyjnych, na serwisie skończywszy.

Współpraca 
inwestycyjna

Zapraszamy do współpracy właścicieli posiadających mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w dobrych lokalizacjach Krakowa. Dzięki doświadczeniu, zaangażowanemu zespołowi, działaniom optymalizacyjnym oraz naszemu know-how mieszkania te mogą przynosić konkretne zyski.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz jak było wcześniej

Nasz standard

Zajmujemy się wyłącznie wynajmem krótkoterminowym, który jest najbezpieczniejszą i najbardziej dochodową formą najmu. Dbamy o powierzone nam apartamenty – zarówno pod względem marketingowym, technicznym, jak i doboru Gości. Wszystkie mieszkania staramy się przygotować do wynajmu zgodnie ze sprawdzonym modelem, dopasowanym do oczekiwań Gości.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
chevron-downarrow-leftarrow-right