REZERWUJ
STREFA INWESTORA

Old Town Fragola

Old Town Fragola to wyjątkowe apartamenty zlokalizowane w różnych częściach Starego Miasta. Odkryj piękno Krakowa zatrzymując się w samym jego sercu: zwiedzaj, baw się, korzystaj ze wszystkiego, co oferuje miasto. Czeka na Ciebie 28 apartamentów o zróżnicowanym metrażu i z wieloma udogodnieniami - wybierz coś dla siebie!

Old Town Fragola

Zapraszamy do naszych luksusowych apartamentów rozmieszczonych w różnych częściach Starego Miasta w Krakowie. Dokładny adres znajduje się w opisie każdego apartamentu.

Spośród szerokiej oferty apartamentów w pobliżu Starego Miasta każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy przytulne studia jak i większe apartamenty. 

Wygodne i stylowe mieszkania pozwolą poczuć krakowski klimat. Wyróżniają się doskonałą lokalizacją, pięknymi wnętrzami oraz wieloma udogodnieniami.

Studio Glamour zachwyci eleganckim wystrojem i wolno stojącą wanną, apartament Blush Pink zachęci tarasem i sauną a studio Heavenly zaprosi na słoneczny taras.

Miłośnikom historii polecamy apartamenty w pobliżu Wawelu - to idealna okazja by mieć bezpośredni dostęp do Zamku Królewskiego, królewskich Ogrodów oraz Katedry na Wawelu.

Elegancki apartament przy zabytkowej ulicy Floriańskiej łączącej Rynek Główny z Bramą Floriańską to stylowe mieszkanie z dwiema sypialniami urządzone w romantycznym stylu.

Apartamenty w okolicy Starego Miasta w Krakowie to prestiżowe lokalizacje w sercu Krakowa, blisko Rynku i z dobrym dostępem do najważniejszych zabytków czy innych atrakcji miasta. Sukiennice, kościół Mariacki, Brama Floriańska, Zamek na Wawelu  - to wszystko w zasięgu ręki. Liczne restauracja, kawiarnie, muzea czy galerie dodatkowo pozwolą cieszyć się pobytem w Krakowie.

Kraków jeszcze nigdy nie był tak blisko! Zobacz jakie apartamenty oferujemy w obrębie Starego Miasta, wybierz coś dla siebie i zarezerwuj już dzisiaj!

 

Zobacz inne nasze lokalizacje:

Feniks Fragola

Modern View of Planty Park

Between Old Town and Jewish Quarter

Rajska 3 Fragola

Vistula View

Kazimierz Fragola

Podgórze Fragola

Dom z widokiem Mucharz

Rezerwuj bezpośrednio

Bezpieczeństwo
​​​​​​​transakcji
Oszczędność
​​​​​​​czasu
Gwarancja
​​​​​​​satysfakcji
chevron-down