REZERWUJ
STREFA INWESTORA

Rajska 3 Fragola

Zapraszamy do naszych apartamentów zlokalizowanych w nowoczesnym budynku przy ul. Rajskiej w Krakowie. To klimatyzowane, przytulne studia z balkonami położone 7 minut drogi od Rynku Głównego.

Ulica Rajska to jedno z najmodniejszych miejsc w Krakowie - bliskość knajp, restauracji, kawiarni i innych atrakcji turystycznych, których nie można przegapić będąc w Krakowie. To dobry wybór zarówno na podróże biznesowe jak i krótkie weekendowe wypady.

Rajska 3 Fragola

Apartamenty przy ul. Rajskiej są zaprojektowane w taki sposób, żeby zapewnić maksymalny komfort podczas pobytu. Duże okna zapewniają naturalne oświetlenie i tworzą atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. Balkony, z których można podziwiać uliczki Krakowa, sprawdzą się jako miejsce na poranną kawę. Za budynkiem znajduje się nowo otwarty park Wisławy Szymborskiej.

Klimatyzowane studia są wyposażone w wysokiej jakości meble i dodatki a dobrze zaopatrzony aneks kuchenny umożliwia swobodne przygotowanie posiłków. W łazienkach znajdują się prysznice oraz niezbędne kosmetyki i sprzęty. W każdym z mieszkań jest telewizor i bezprzewodowy internet.

Apartamenty Rajska Fragola oferują wygodę, prywatność i niezależność, dzięki czemu bez przeszkód można skupić się na poznawaniu Krakowa. Lokalizacja apartamentów przy ulicy Rajskiej pozwala na wypoczynek z łatwym dostępem do Rynku Głównego, Sukiennic, Wawelu bez konieczności niewygodnych dojazdów.

Zarezerwuj nasze apartamenty - studia z balkonami przy ulicy Rajskiej w Krakowie i ciesz się niezapomnianym pobytem.

Obowiązuje self check-in według podanych wcześniej instrukcji. Studia wyposażone są w elektroniczne zamki.

Recepcja znajduje się w innym miejscu – przy ul. św. Jana, można tam zostawić bagaże.

Zobacz inne nasze lokalizacje:

Feniks Fragola

Modern View of Planty Park

Between Old Town and Jewish Quarter

Old Town Fragola

Vistula View

Kazimierz Fragola

Podgórze Fragola

Dom z widokiem Mucharz

Rezerwuj bezpośrednio

Bezpieczeństwo
​​​​​​​transakcji
Oszczędność
​​​​​​​czasu
Gwarancja
​​​​​​​satysfakcji
chevron-down