REZERWUJ
STREFA INWESTORA

Mostowa 6 Fragola

Ulica Mostowa to jedna z najbardziej malowniczych ulic Krakowa. Położona w historycznej dzielnicy Kazimierz, oddalona o kilka minut drogi od Wisły, jest niezwykle urokliwym zakątkiem miasta.

Mostowa 6 Fragola

Zapraszamy na Mostową - jedną z ciekawszych ulic Krakowa! Położona w dzielnicy Kazimierz prowadzi wprost na Kładkę ojca Bernadka - ulubione miejsce zakochanych par. A stąd już kilka kroków do Podgórza - ważnej historycznie dzielnicy Krakowa, na terenie której znajduje się m. in. Fabryka Oscara Schindlera czy Kopiec Kraka.

Ulica Mostowa to połączenie historycznego klimatu krakowskiego Kazimierza i pełnej życia atmosfery licznych lokali gastronomicznych. Wiele budynków w okolicy to zabytkowe kamienice o pięknych fasadach, co dodaje uroku tej lokalizacji.

To jedno z ulubionych miejsc spotkań Krakowian z uwagi na liczne restauracje, puby i kawiarnie o niesamowitej atmosferze i uroku. Ustawione latem na zewnątrz stoliki są po brzegi wypełnione gośćmi zwabionymi niezywkłym klimatem i magią tego miejsca.

Ulica Mostowa w Krakowie to prestiżowa lokalizacja o dużym historycznym i kulturowym znaczeniem. Nasz apartament przy tej ulicy zapewni Gościom dostęp do wszystkich atrakcji Krakowa, jednocześnie oferując komfort, bezpieczeństwo i wygodę.

Zobacz inne nasze lokalizacje:

Modern View of Planty Park

Between Old Town and Jewish Quarter

Old Town Fragola

Rajska 3 Fragola

Vistula View

Art Square Fragola

Dom z widokiem Mucharz

Rezerwuj bezpośrednio

Bezpieczeństwo
​​​​​​​transakcji
Oszczędność
​​​​​​​czasu
Gwarancja
​​​​​​​satysfakcji
chevron-down